72V285L15PFGI8
Hua Hua
Tau Wae: 72V285L15PFGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 65536X18 64-TQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V285L15PFGI8
Tau Wae 72V285L15PFGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1844 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Paa / Case 64-LQFP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 1.125M (64K x 18)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Uni-Directional