72V285L10TFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V285L10TFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 65536X18 10NS 64STQFP
Ngā Rauemi: 72V285L10TFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V285L10TFG
Tau Wae 72V285L10TFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1574 pcs Pepa Raraunga 72V285L10TFG.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V285L10TFG
IDT72V285L10TFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 1.125M (64K x 18)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Uni-Directional