72V253L7-5BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V253L7-5BC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V253L7-5BC
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 4096X18 7-5NS 100BGA
Ngā Rauemi: 1.72V253L7-5BC.pdf2.72V253L7-5BC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V253L7-5BC
Tau Wae 72V253L7-5BC Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2763 pcs Pepa Raraunga 1.72V253L7-5BC.pdf2.72V253L7-5BC.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 100-CABGA (11x11)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 100-LBGA Ētahi Ingoa 800-2335
IDT72V253L7-5BC
IDT72V253L7-5BC-ND
IDT72V253L75BC
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 72K (4K x 18)(8K x 9)
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 133.3MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional