72V253L6BCG
Hua Hua
Tau Wae: 72V253L6BCG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 4096X18 6NS 100BGA
Ngā Rauemi: 1.72V253L6BCG.pdf2.72V253L6BCG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V253L6BCG
Tau Wae 72V253L6BCG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3165 pcs Pepa Raraunga 1.72V253L6BCG.pdf2.72V253L6BCG.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 100-CABGA (11x11)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 100-LBGA Ētahi Ingoa IDT72V253L6BCG
IDT72V253L6BCG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 72K (4K x 18)(8K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 166MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional