72V243L7-5PF
Hua Hua
Tau Wae: 72V243L7-5PF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 2048X18 7-5NS 80QFP
Ngā Rauemi: 1.72V243L7-5PF.pdf2.72V243L7-5PF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V243L7-5PF
Tau Wae 72V243L7-5PF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5586 pcs Pepa Raraunga 1.72V243L7-5PF.pdf2.72V243L7-5PF.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V243L7-5PF
IDT72V243L7-5PF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 36K (2K x 18)(4K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 133.3MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V243
Wā Uru 5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V243L7-5BC
72V243L7-5BC
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO 2048X18 7-5NS 100BGA
I roto i te taonga: 3167 pcs
Tikiake: 72V243L7-5BC.pdf
RFQ
72V243L6PFG8
72V243L6PFG8
Whakaahuatanga: IC FIFO 2048X18 6NS 80QFP
I roto i te taonga: 4015 pcs
Tikiake: 72V243L6PFG8.pdf
RFQ
72V245L10PF8
72V245L10PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 4KX18 10NS 64QFP
Tikiake: 72V245L10PF8.pdf
72V245L10PF
72V245L10PF
Tikiake: 72V245L10PF.pdf
72V243L6PF
72V243L6PF
Tikiake: 72V243L6PF.pdf
72V243L7-5PFGI8
72V243L7-5PFGI8
Whakaahuatanga: IC FIFO 2048X18 7-5NS 80QFP
Tikiake: 72V243L7-5PFGI8.pdf
72V243L6PF8
72V243L6PF8
Tikiake: 72V243L6PF8.pdf
72V243L7-5BCI
72V243L7-5BCI
Tikiake: 72V243L7-5BCI.pdf
72V243L7-5PFGI
72V243L7-5PFGI
Tikiake: 72V243L7-5PFGI.pdf
72V243L7-5PFI
72V243L7-5PFI
Tikiake: 72V243L7-5PFI.pdf
72V243L7-5PF8
72V243L7-5PF8
Tikiake: 72V243L7-5PF8.pdf
72V243L6BCG
72V243L6BCG
Whakaahuatanga: IC FIFO 2048X18 6NS 100BGA
Tikiake: 72V243L6BCG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel