72V243L7-5BC
Hua Hua
Tau Wae: 72V243L7-5BC
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 2048X18 7-5NS 100BGA
Ngā Rauemi: 1.72V243L7-5BC.pdf2.72V243L7-5BC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V243L7-5BC
Tau Wae 72V243L7-5BC Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3167 pcs Pepa Raraunga 1.72V243L7-5BC.pdf2.72V243L7-5BC.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 100-CABGA (11x11)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 100-LBGA Ētahi Ingoa IDT72V243L7-5BC
IDT72V243L7-5BC-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 36K (2K x 18)(4K x 9)
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 133.3MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional