72V2103L6PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V2103L6PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 80-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V2103L6PFG8.pdf2.72V2103L6PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V2103L6PFG8
Tau Wae 72V2103L6PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1508 pcs Pepa Raraunga 1.72V2103L6PFG8.pdf2.72V2103L6PFG8.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V2103L6PFG8
IDT72V2103L6PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 2.25M (128K x 18)(256K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 166MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional