72V2103L15PFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72V2103L15PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 80-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V2103L15PFG8.pdf2.72V2103L15PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V2103L15PFG8
Tau Wae 72V2103L15PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1650 pcs Pepa Raraunga 1.72V2103L15PFG8.pdf2.72V2103L15PFG8.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V2103L15PFG8
IDT72V2103L15PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 2.25M (128K x 18)(256K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V2103 Wā Uru 10ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V2103L7-5BC
72V2103L7-5BC
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 7-5NS 100BGA
I roto i te taonga: 1287 pcs
Tikiake: 72V2103L7-5BC.pdf
RFQ
72V2103L6BC
72V2103L6BC
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 100-BGA
I roto i te taonga: 1253 pcs
Tikiake: 72V2103L6BC.pdf
RFQ
72V2103L15PF
72V2103L15PF
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 80-TQFP
Tikiake: 72V2103L15PF.pdf
72V2103L15PFG
72V2103L15PFG
Tikiake: 72V2103L15PFG.pdf
72V2103L10PFI
72V2103L10PFI
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80-TQFP
Tikiake: 72V2103L10PFI.pdf
72V2103L6PF
72V2103L6PF
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 80-TQFP
Tikiake: 72V2103L6PF.pdf
72V2103L10PFI8
72V2103L10PFI8
Tikiake: 72V2103L10PFI8.pdf
72V2103L6PF8
72V2103L6PF8
Tikiake: 72V2103L6PF8.pdf
72V2103L6PFG8
72V2103L6PFG8
Tikiake: 72V2103L6PFG8.pdf
72V2103L10PF8
72V2103L10PF8
Tikiake: 72V2103L10PF8.pdf
72V2103L15PF8
72V2103L15PF8
Tikiake: 72V2103L15PF8.pdf
72V2103L6PFG
72V2103L6PFG
Tikiake: 72V2103L6PFG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel