72825LB15BGG
Hua Hua
Tau Wae: 72825LB15BGG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 1024X18 SYNC DL 128TQFP
Ngā Rauemi: 72825LB15BGG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
63 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72825LB15BGG
Tau Wae 72825LB15BGG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1492 pcs Pepa Raraunga 72825LB15BGG.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 121-PBGA (15x15)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 121-BBGA Ētahi Ingoa IDT72825LB15BGG
IDT72825LB15BGG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 36K (1K x 18 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 72825 Wā Uru 10ns