72825LB10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72825LB10PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC DL 1024X18 128TQFP
Ngā Rauemi: 72825LB10PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72825LB10PFG8
Tau Wae 72825LB10PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3069 pcs Pepa Raraunga 72825LB10PFG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 128-LQFP Ētahi Ingoa IDT72825LB10PFG8
IDT72825LB10PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 18K (1K x 9 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 72825 Wā Uru 6.5ns