72401L45SO8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72401L45SO8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72401L45SO8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-SOIC
Ngā Rauemi: 1.72401L45SO8.pdf2.72401L45SO8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72401L45SO8
Tau Wae 72401L45SO8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5228 pcs Pepa Raraunga 1.72401L45SO8.pdf2.72401L45SO8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa IDT72401L45SO8
IDT72401L45SO8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Raraunga Raraunga 45MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA