72401L35SO8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72401L35SO8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72401L35SO8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO PAR 64X4 35NS 16-SOIC
Ngā Rauemi: 1.72401L35SO8.pdf2.72401L35SO8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72401L35SO8
Tau Wae 72401L35SO8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5277 pcs Pepa Raraunga 1.72401L35SO8.pdf2.72401L35SO8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa IDT72401L35SO8
IDT72401L35SO8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 256 (64 x 4)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Asynchronous
Tautoko FWFT No Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 35MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA