723631L20PFGI8
Hua Hua
Tau Wae: 723631L20PFGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 512X36 120-TQFP
Ngā Rauemi: 723631L20PFGI8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 723631L20PFGI8
Tau Wae 723631L20PFGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2748 pcs Pepa Raraunga 723631L20PFGI8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 120-TQFP (14x14)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 120-LQFP Ētahi Ingoa IDT723631L20PFGI8
IDT723631L20PFGI8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 50MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 400µA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 723631 Wā Uru 13ns