723631L15PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 723631L15PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 512X36 120-TQFP
Ngā Rauemi: 723631L15PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 723631L15PFG8
Tau Wae 723631L15PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3280 pcs Pepa Raraunga 723631L15PFG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 120-TQFP (14x14)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 120-LQFP Ētahi Ingoa IDT723631L15PFG8
IDT723631L15PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 18K (512 x 36)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 400µA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 723631 Wā Uru 11ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
723626L15PF8
723626L15PF8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X36X2 128QFP
I roto i te taonga: 4209 pcs
Tikiake: 723626L15PF8.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 512X36 120-TQFP
I roto i te taonga: 5233 pcs
Tikiake: 723631L15PF8.pdf
RFQ
723631L20PFGI8
723631L20PFGI8
Tikiake: 723631L20PFGI8.pdf
723631L15PQF
723631L15PQF
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 512X36 132QFP
Tikiake: 723631L15PQF.pdf
723631L20PF
723631L20PF
Tikiake: 723631L20PF.pdf
723631L15PFG
723631L15PFG
Tikiake: 723631L15PFG.pdf
72363 COAL METAL 5/16
72363 COAL METAL 5/16"X150'
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Tikiake:
723631L20PFGI
723631L20PFGI
Tikiake: 723631L20PFGI.pdf
723631L20PFI
723631L20PFI
Tikiake: 723631L20PFI.pdf
723631L15PF
723631L15PF
Tikiake: 723631L15PF.pdf
723631L20PF8
723631L20PF8
Tikiake: 723631L20PF8.pdf
Tikiake: 723626L15PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel