723624L15PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 723624L15PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 256X36X2 128TQFP
Ngā Rauemi: 1.723624L15PFG8.pdf2.723624L15PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 723624L15PFG8
Tau Wae 723624L15PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3500 pcs Pepa Raraunga 1.723624L15PFG8.pdf2.723624L15PFG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 128-LQFP Ētahi Ingoa IDT723624L15PFG8
IDT723624L15PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 18K (256 x 36 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui - Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 400mA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 723624 Wā Uru 10ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
723626L15PF8
723626L15PF8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X36X2 128QFP
I roto i te taonga: 4209 pcs
Tikiake: 723626L15PF8.pdf
RFQ
723624L12PFG
723624L12PFG
Whakaahuatanga: IC FIFO 256X36X2 SYNC 128TQFP
I roto i te taonga: 2776 pcs
Tikiake: 723624L12PFG.pdf
RFQ
723624L15PF
723624L15PF
Tikiake: 723624L15PF.pdf
Tikiake: 723624L15PF8.pdf
723624L15PFG
723624L15PFG
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X36X2 128TQFP
Tikiake: 723624L15PFG.pdf
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 512X36 120-TQFP
Tikiake: 723631L15PF.pdf
723624L12PF8
723624L12PF8
Tikiake: 723624L12PF8.pdf
723624L12PFG8
723624L12PFG8
Tikiake: 723624L12PFG8.pdf
723626L12PF
723626L12PF
Tikiake: 723626L12PF.pdf
72363 COAL METAL 5/16
72363 COAL METAL 5/16"X150'
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Tikiake:
Tikiake: 723626L12PF8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel