723624L12PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 723624L12PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 256X36X2 128QFP
Ngā Rauemi: 1.723624L12PFG8.pdf2.723624L12PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 723624L12PFG8
Tau Wae 723624L12PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2762 pcs Pepa Raraunga 1.723624L12PFG8.pdf2.723624L12PFG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 128-LQFP Ētahi Ingoa IDT723624L12PFG8
IDT723624L12PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 18K (256 x 36 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Width Raraunga Raraunga 83MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 400mA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 723624 Wā Uru 8ns