72255LA15PFGI8
Hua Hua
Tau Wae: 72255LA15PFGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 8KX18 LP 15NS 64QFP
Ngā Rauemi: 72255LA15PFGI8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72255LA15PFGI8
Tau Wae 72255LA15PFGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2973 pcs Pepa Raraunga 72255LA15PFGI8.pdf
Tuhinga o mua 4V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72255LA15PFGI8
IDT72255LA15PFGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 144K (8K x 18)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 80mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72255 Wā Uru 10ns