72255LA10TFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72255LA10TFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 8KX18 LP 10NS 64QFP
Ngā Rauemi: 72255LA10TFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72255LA10TFG8
Tau Wae 72255LA10TFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3364 pcs Pepa Raraunga 72255LA10TFG8.pdf
Tuhinga o mua 4V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72255LA10TFG8
IDT72255LA10TFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 144K (8K x 18)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 80mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72255 Wā Uru 8ns