72211L12JGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72211L12JGI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72211L12JGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 512X9 SYNC 12NS 32-PLCC
Ngā Rauemi: 72211L12JGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
64 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72211L12JGI
Tau Wae 72211L12JGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4924 pcs Pepa Raraunga 72211L12JGI.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT72211L12JGI
IDT72211L12JGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga -
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72211 Wā Uru -