72211L10JG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72211L10JG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72211L10JG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 512X9 SYNC 12NS 32-PLCC
Ngā Rauemi: 72211L10JG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72211L10JG8
Tau Wae 72211L10JG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 9203 pcs Pepa Raraunga 72211L10JG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT72211L10JG8
IDT72211L10JG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72211 Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72211L10J8
72211L10J8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO 512X9 SYNC 10NS 32-PLCC
I roto i te taonga: 4220 pcs
Tikiake: 72211L10J8.pdf
RFQ
72211L10JG
72211L10JG
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 512X9 10NS 32-PLCC
I roto i te taonga: 8022 pcs
Tikiake: 72211L10JG.pdf
RFQ
72211L12JGI8
72211L12JGI8
Whakaahuatanga: IC FIFO 512X9 SYNC 12NS 32-PLCC
Tikiake: 72211L12JGI8.pdf
72211L12JGI
72211L12JGI
Tikiake: 72211L12JGI.pdf
722116
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: 722116-NL
Tikiake:
72211L10PFG8
72211L10PFG8
Whakaahuatanga: IC FIFO 512X9 SYNC 10NS 32-TQFP
Tikiake: 72211L10PFG8.pdf
72211L10PFG
72211L10PFG
Tikiake: 72211L10PFG.pdf
72211L10PF
72211L10PF
Tikiake: 72211L10PF.pdf
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: MAGMASTER
Tikiake:
72211L10PF8
72211L10PF8
Tikiake: 72211L10PF8.pdf
72211L10J
72211L10J
Tikiake: 72211L10J.pdf
Whakaahuatanga: 722110-NL-07
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel