7200L15SOGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7200L15SOGI8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7200L15SOGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 256X9 15NS 28-SOIC
Ngā Rauemi: 1.7200L15SOGI8.pdf2.7200L15SOGI8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7200L15SOGI8
Tau Wae 7200L15SOGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 14388 pcs Pepa Raraunga 1.7200L15SOGI8.pdf2.7200L15SOGI8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 28-SOIC (0.345", 8.77mm Width) Ētahi Ingoa IDT7200L15SOGI8
IDT7200L15SOGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 2.25K (256 x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 40MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 80mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7200 Wā Uru 15ns