7200L12TPG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7200L12TPG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 256X9 12NS 28DIP
Ngā Rauemi: 1.7200L12TPG.pdf2.7200L12TPG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
84 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7200L12TPG
Tau Wae 7200L12TPG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 13331 pcs Pepa Raraunga 1.7200L12TPG.pdf2.7200L12TPG.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 28-PDIP
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tube
Paa / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa IDT7200L12TPG
IDT7200L12TPG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 2.25K (256 x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 50MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 80mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7200 Wā Uru 12ns