71342SA55PF
Hua Hua
Tau Wae: 71342SA55PF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 32K PARALLEL 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.71342SA55PF.pdf2.71342SA55PF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71342SA55PF
Tau Wae 71342SA55PF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 8833 pcs Pepa Raraunga 1.71342SA55PF.pdf2.71342SA55PF.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa 71342SA55PF-ND
IDT71342SA55PF
IDT71342SA55PF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount