71342SA55J
Hua Hua
Tau Wae: 71342SA55J
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 32K PARALLEL 52PLCC
Ngā Rauemi: 1.71342SA55J.pdf2.71342SA55J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71342SA55J
Tau Wae 71342SA55J Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4607 pcs Pepa Raraunga 1.71342SA55J.pdf2.71342SA55J.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 52-PLCC (19.13x19.13)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 52-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT71342SA55J
IDT71342SA55J-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount