71342LA45JI8
Hua Hua
Tau Wae: 71342LA45JI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 32K PARALLEL 52PLCC
Ngā Rauemi: 71342LA45JI8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71342LA45JI8
Tau Wae 71342LA45JI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4189 pcs Pepa Raraunga 71342LA45JI8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 45ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 52-PLCC (19.13x19.13)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 52-LCC (J-Lead) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)