71342LA45JI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71342LA45JI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 32K PARALLEL 52PLCC
Ngā Rauemi: 71342LA45JI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71342LA45JI
Tau Wae 71342LA45JI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5570 pcs Pepa Raraunga 71342LA45JI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 45ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 52-PLCC (19.13x19.13)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 52-LCC (J-Lead) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)