7133SA55JI8
Hua Hua
Tau Wae: 7133SA55JI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 32K PARALLEL 68PLCC
Ngā Rauemi: 7133SA55JI8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7133SA55JI8
Tau Wae 7133SA55JI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5475 pcs Pepa Raraunga 7133SA55JI8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 68-PLCC (24.21x24.21)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 68-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT7133SA55JI8
IDT7133SA55JI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount