7133SA55GB
Hua Hua
Tau Wae: 7133SA55GB
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 32K PARALLEL 68PGA
Ngā Rauemi: 7133SA55GB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 613 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7133SA55GB
Tau Wae 7133SA55GB Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 613 pcs Pepa Raraunga 7133SA55GB.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 68-PGA (29.46x29.46)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 68-BPGA Ētahi Ingoa IDT7133SA55GB
IDT7133SA55GB-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Through Hole