70V3399S133PRF8
Hua Hua
Tau Wae: 70V3399S133PRF8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 2M PARALLEL 128TQFP
Ngā Rauemi: 1.70V3399S133PRF8.pdf2.70V3399S133PRF8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70V3399S133PRF8
Tau Wae 70V3399S133PRF8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5932 pcs Pepa Raraunga 1.70V3399S133PRF8.pdf2.70V3399S133PRF8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.15 V ~ 3.45 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 128-LQFP Ētahi Ingoa IDT70V3399S133PRF8
IDT70V3399S133PRF8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 2Mb (128K x 18) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 128-TQFP (14x20) Whero Whero 133MHz