70V3399S133BFGI
Hua Hua
Tau Wae: 70V3399S133BFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 2M PARALLEL 208CABGA
Ngā Rauemi: 70V3399S133BFGI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70V3399S133BFGI
Tau Wae 70V3399S133BFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4022 pcs Pepa Raraunga 70V3399S133BFGI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.15 V ~ 3.45 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 208-CABGA (15x15)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 208-LFBGA Ētahi Ingoa IDT70V3399S133BFGI
IDT70V3399S133BFGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 2Mb (128K x 18) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 208-CABGA (15x15) Whero Whero 133MHz