7027S55PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7027S55PF8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7027S55PF8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP
Ngā Rauemi: 1.7027S55PF8.pdf2.7027S55PF8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7027S55PF8
Tau Wae 7027S55PF8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5890 pcs Pepa Raraunga 1.7027S55PF8.pdf2.7027S55PF8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa IDT7027S55PF8
IDT7027S55PF8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 512Kb (32K x 16) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Wā Uru 55ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7027S55G
7027S55G
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 512K PARALLEL 108PGA
I roto i te taonga: 1190 pcs
Tikiake: 7027S55G.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: 70283-1 METRAL COVER 24MM