7027S55PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7027S55PF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7027S55PF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP
Ngā Rauemi: 1.7027S55PF.pdf2.7027S55PF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7027S55PF
Tau Wae 7027S55PF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4994 pcs Pepa Raraunga 1.7027S55PF.pdf2.7027S55PF.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa IDT7027S55PF
IDT7027S55PF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount