70125S55J8
Hua Hua
Tau Wae: 70125S55J8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 18K PARALLEL 52PLCC
Ngā Rauemi: 70125S55J8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70125S55J8
Tau Wae 70125S55J8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4365 pcs Pepa Raraunga 70125S55J8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 52-PLCC (19.13x19.13)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 52-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT70125S55J8
IDT70125S55J8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 18Kb (2K x 9) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Wā Uru 55ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
701268
Kaihanga: Spectrum Digital
Whakaahuatanga: EMULATOR JTAG STUDIO V3.3 C2000
I roto i te taonga: 32 pcs
Tikiake: 701268.pdf
RFQ
7012AB
7012AB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY 5SEC 10A 240V
I roto i te taonga: 285 pcs
Tikiake: 7012AB.pdf
RFQ
70127
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT TORX TR T7S 0.98" 1=10 PK
I roto i te taonga: 3477 pcs
Tikiake: 70127.pdf
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT TORX TR T9S 0.98" 1=10 PK
I roto i te taonga: 3774 pcs
70125S25J
70125S25J
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 18K PARALLEL 52PLCC
Tikiake: 70125S25J.pdf
70125S55J
70125S55J
Tikiake: 70125S55J.pdf
70125S35J
70125S35J
Tikiake: 70125S35J.pdf
70125S25J8
70125S25J8
Tikiake: 70125S25J8.pdf
Whakaahuatanga: BIT TORX TR T8S 0.98" 1=10 PK
70125L55J8
70125L55J8
Tikiake: 70125L55J8.pdf
7012AA
7012AA
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY 1SEC 10A 240V
I roto i te taonga: 254 pcs
Tikiake: 7012AA.pdf
70125S35J8
70125S35J8
Tikiake: 70125S35J8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel