70125S55J
Hua Hua
Tau Wae: 70125S55J
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 18K PARALLEL 52PLCC
Ngā Rauemi: 70125S55J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70125S55J
Tau Wae 70125S55J Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4629 pcs Pepa Raraunga 70125S55J.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 52-PLCC (19.13x19.13)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 52-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT70125S55J
IDT70125S55J-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 18Kb (2K x 9) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Wā Uru 55ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70125L55J
70125L55J
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 18K PARALLEL 52PLCC
I roto i te taonga: 4061 pcs
Tikiake: 70125L55J.pdf
RFQ
70127
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT TORX TR T7S 0.98" 1=10 PK
I roto i te taonga: 3477 pcs
Tikiake: 70127.pdf
RFQ
70125S25J8
70125S25J8
Tikiake: 70125S25J8.pdf
70128
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT TORX TR T8S 0.98" 1=10 PK
Tikiake: 70128.pdf
Kaihanga: Spectrum Digital
Whakaahuatanga: EMULATOR JTAG STUDIO V3.3 C2000
I roto i te taonga: 32 pcs
7012AA
7012AA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY 1SEC 10A 240V