7006S55PFI
Hua Hua
Tau Wae: 7006S55PFI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 128K PARALLEL 64TQFP
Ngā Rauemi: 7006S55PFI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7006S55PFI
Tau Wae 7006S55PFI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4160 pcs Pepa Raraunga 7006S55PFI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Volatile Rahi Mahara 128Kb (16K x 8)
Atanga Waehere Parallel Hōputu Pūmahara SRAM
Wā Uru 55ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7006S55J
7006S55J
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 128K PARALLEL 68PLCC
I roto i te taonga: 5893 pcs
Tikiake: 7006S55J.pdf
RFQ
7007
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: POST BINDING ECON NYLON-INS BLK
I roto i te taonga: 30300 pcs
Tikiake: 7007.pdf
RFQ
7006S70GB
7006S70GB
Whakaahuatanga: IC SRAM 128K PARALLEL 68PGA
I roto i te taonga: 478 pcs
Tikiake: 7006S70GB.pdf
7006S55PFI8
7006S55PFI8
Whakaahuatanga: IC SRAM 128K PARALLEL 64TQFP
Tikiake: 7006S55PFI8.pdf
7006S55PF
7006S55PF
Tikiake: 7006S55PF.pdf
7006S55JI
7006S55JI
Tikiake: 7006S55JI.pdf
7006S55PF8
7006S55PF8
Tikiake: 7006S55PF8.pdf
7007
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH T/H