7006S55PF8
Hua Hua
Tau Wae: 7006S55PF8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 128K PARALLEL 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.7006S55PF8.pdf2.7006S55PF8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7006S55PF8
Tau Wae 7006S55PF8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5371 pcs Pepa Raraunga 1.7006S55PF8.pdf2.7006S55PF8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT7006S55PF8
IDT7006S55PF8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 128Kb (16K x 8) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Wā Uru 55ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7006S55JI8
7006S55JI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 128K PARALLEL 68PLCC
I roto i te taonga: 5413 pcs
Tikiake: 7006S55JI8.pdf
RFQ
7006S55PF
7006S55PF
Whakaahuatanga: IC SRAM 128K PARALLEL 64TQFP
I roto i te taonga: 4274 pcs
Tikiake: 7006S55PF.pdf
RFQ
7006S55PFI8
7006S55PFI8
Tikiake: 7006S55PFI8.pdf
7007
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: POST BINDING ECON NYLON-INS BLK
Tikiake: 7007.pdf
7007
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH T/H