23S09T-1DCG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 23S09T-1DCG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC
Ngā Rauemi: 1.23S09T-1DCG8.pdf2.23S09T-1DCG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23S09T-1DCG8
Tau Wae 23S09T-1DCG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40447 pcs Pepa Raraunga 1.23S09T-1DCG8.pdf2.23S09T-1DCG8.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 2.7 V Momo Zero Delay Buffer
Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:9 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa CMOS, LVTTL Ētahi Ingoa IDT23S09T-1DCG8
IDT23S09T-1DCG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru LVTTL Tautanga - Max 133MHz