23S09T-1DCG
Hua Hua
Tau Wae: 23S09T-1DCG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK BUFF ZD SPRD SPECT 16SOIC
Ngā Rauemi: 1.23S09T-1DCG.pdf2.23S09T-1DCG.pdf
10 pcs
48 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
2544 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23S09T-1DCG
Tau Wae 23S09T-1DCG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 46180 pcs Pepa Raraunga 1.23S09T-1DCG.pdf2.23S09T-1DCG.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 2.7 V Momo Zero Delay Buffer
Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:9 Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa CMOS, LVTTL Ētahi Ingoa 800-1335
800-1335-ND
IDT23S09T-1DCG
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru LVTTL Tautanga - Max 133MHz