180M-51LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 180M-51LFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLOCK GEN LOW EMI 8-SOIC
Ngā Rauemi: 180M-51LFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 180M-51LFT
Tau Wae 180M-51LFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 82976 pcs Pepa Raraunga 180M-51LFT.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 5.5 V Momo Spread Spectrum Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes
Whakaputa CMOS Ētahi Ingoa 800-1005-2
ICS180M-51LFT
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Clock, Crystal Tautanga - Max 28MHz
Kawewehe / Whakanao No/No Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No
Tau Wae Tuakiri ICS180-51
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
180M-51LF
180M-51LF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLOCK GEN LOW EMI 8-SOIC
I roto i te taonga: 82003 pcs
Tikiake: 180M-51LF.pdf
RFQ
180LET
180LET
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 180A 240VAC/150VDC
I roto i te taonga: 1532 pcs
Tikiake: 180LET.pdf
RFQ
180M-01LF
180M-01LF
Tikiake: 180M-01LF.pdf
180MI-01LFT
180MI-01LFT
Tikiake: 180MI-01LFT.pdf
180MT
180MT
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 180A 690VAC/500VDC