180M-51LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 180M-51LF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLOCK GEN LOW EMI 8-SOIC
Ngā Rauemi: 180M-51LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
485 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 180M-51LF
Tau Wae 180M-51LF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 82003 pcs Pepa Raraunga 180M-51LF.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 5.5 V Momo Spread Spectrum Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes
Whakaputa CMOS Ētahi Ingoa 800-1004
800-1004-ND
ICS180M-51LF
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Clock, Crystal Tautanga - Max 28MHz
Kawewehe / Whakanao No/No Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No
Tau Wae Tuakiri ICS180-51
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
180KXF680MEFC35X20
180KXF680MEFC35X20
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP