RV8H-L-D24
IDECIDEC
RV8H-L-D24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV8H-L-D24
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V
Ngā Rauemi: RV8H-L-D24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV8H-L-D24
Tau Wae RV8H-L-D24 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10268 pcs Pepa Raraunga RV8H-L-D24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 21.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.68 VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 400VAC, 125VDC - Max
Raupapa RV8 Momo Tae General Purpose with Socket
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1885-1078
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil DIN Rail
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.27 kOhms
Kohikohi Miihini 250 mW Kohikohi Kei te Aukati 10.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RV8S-L-A240-A240
RV8S-L-A240-A240
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
I roto i te taonga: 4639 pcs
Tikiake: RV8S-L-A240-A240.pdf
RFQ
RV8S-L-A240-A120
RV8S-L-A240-A120
Kaihanga: IDEC
I roto i te taonga: 3984 pcs
Tikiake: RV8S-L-A240-A120.pdf
RFQ
RV8H-L-D24-C1D2
RV8H-L-D24-C1D2
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V