RV8H-L-D12
IDECIDEC
RV8H-L-D12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV8H-L-D12
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 12V
Ngā Rauemi: RV8H-L-D12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV8H-L-D12
Tau Wae RV8H-L-D12 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9792 pcs Pepa Raraunga RV8H-L-D12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 10.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.84 VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 400VAC, 125VDC - Max
Raupapa RV8 Momo Tae General Purpose with Socket
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1885-1077
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil DIN Rail
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 200 mW
Kohikohi Kei te Aukati 14.6mA