RV8H-2L-D18
IDECIDEC
RV8H-2L-D18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV8H-2L-D18
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 18V
Ngā Rauemi: RV8H-2L-D18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV8H-2L-D18
Tau Wae RV8H-2L-D18 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8092 pcs Pepa Raraunga RV8H-2L-D18.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 14.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.26 VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa RV8 Wā Whakaora 15ms
Momo Tae General Purpose with Socket Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1657 Tae Mahi -40°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 18VDC Coil DIN Rail
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 18VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 750 Ohms
Kohikohi Miihini 430 mW Kohikohi Kei te Aukati 24.0mA