RV8H-2L-AD60
IDECIDEC
RV8H-2L-AD60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV8H-2L-AD60
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 60V
Ngā Rauemi: RV8H-2L-AD60.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV8H-2L-AD60
Tau Wae RV8H-2L-AD60 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 60V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6416 pcs Pepa Raraunga RV8H-2L-AD60.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 48 VAC/DC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.2 VAC/DC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa RV8 Wā Whakaora 15ms
Momo Tae General Purpose with Socket Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1631 Tae Mahi -40°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 60VAC/DC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 6.67 kOhms
Kohikohi Miihini 540 mW Kohikohi Kei te Aukati 9.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RV8H-2L-AD24
RV8H-2L-AD24
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
I roto i te taonga: 6577 pcs
Tikiake: RV8H-2L-AD24.pdf
RFQ
RV8H-2L-AD60-C1D2
RV8H-2L-AD60-C1D2
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 60V