RR3PA-ULCAC120V
IDECIDEC
RR3PA-ULCAC120V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RR3PA-ULCAC120V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Ngā Rauemi: RR3PA-ULCAC120V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RR3PA-ULCAC120V
Tau Wae RR3PA-ULCAC120V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4590 pcs Pepa Raraunga RR3PA-ULCAC120V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 96 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 36 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 240VAC, 30VDC - Max
Raupapa RR Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1498 Tae Mahi -25°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Neon Indicator, Test Button Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 120VAC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.1 kOhms
Kohikohi Miihini - Kohikohi Kei te Aukati 20.5mA