RR3PA-ULAC230V
IDECIDEC
RR3PA-ULAC230V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RR3PA-ULAC230V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 230V
Ngā Rauemi: RR3PA-ULAC230V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RR3PA-ULAC230V
Tau Wae RR3PA-ULAC230V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 230V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4957 pcs Pepa Raraunga RR3PA-ULAC230V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 184 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 69 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 240VAC, 30VDC - Max
Raupapa RR Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1749 Tae Mahi -25°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Neon Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 230VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 230VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini -
Kohikohi Kei te Aukati 11.0mA