RH2B-UTAC110-120V
IDECIDEC
RH2B-UTAC110-120V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH2B-UTAC110-120V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Ngā Rauemi: RH2B-UTAC110-120V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH2B-UTAC110-120V
Tau Wae RH2B-UTAC110-120V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12354 pcs Pepa Raraunga RH2B-UTAC110-120V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 96 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 36 VAC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 240VAC, 30VDC - Max
Raupapa RH Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1593 Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 120VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini -
Kohikohi Kei te Aukati 8.0mA