RH2B-ULDC24V
IDECIDEC
RH2B-ULDC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH2B-ULDC24V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: RH2B-ULDC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH2B-ULDC24V
Tau Wae RH2B-ULDC24V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11119 pcs Pepa Raraunga RH2B-ULDC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 240VAC, 30VDC - Max
Raupapa RH Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1529 Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Diode, LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms
Kohikohi Miihini - Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA