PPT2-0500AGN5VE
Hua Hua
Tau Wae: PPT2-0500AGN5VE
Kaihanga / Waitohu: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga hua PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 500PSIA
Ngā Rauemi: 1.PPT2-0500AGN5VE.pdf2.PPT2-0500AGN5VE.pdf3.PPT2-0500AGN5VE.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Waehere Stock 64 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 64 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPT2-0500AGN5VE
Tau Wae PPT2-0500AGN5VE Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 500PSIA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
Tuhinga o mua 6 V ~ 34 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa PPT2
RoHS Tūnga RoHS Compliant Pato Muri Absolute
Kāhua Port Threaded Tauranga Tauranga Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™
Paa / Case Module Cube Momo putanga Analog, RS-485
Whakaputa 0 V ~ 5 V Tae Mahi -55°C ~ 110°C
Te Tatari Mahi 500 PSI (3447.38 kPa) Tumau Teitei 600 PSI (4136.85 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 500 PSI (3447.38 kPa) Absolute Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ 0 V ~ 5 V Module Cube Te tika ±0.075%