PPT2-0500AGN2VS
Hua Hua
Tau Wae: PPT2-0500AGN2VS
Kaihanga / Waitohu: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANSDUCER
Ngā Rauemi: 1.PPT2-0500AGN2VS.pdf2.PPT2-0500AGN2VS.pdf3.PPT2-0500AGN2VS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 62 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPT2-0500AGN2VS
Tau Wae PPT2-0500AGN2VS Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Tuhinga o mua 6 V ~ 34 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa PPT2
Pato Muri Absolute Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ Paa / Case Module Cube
Momo putanga Analog, RS-232 Whakaputa 0 V ~ 5 V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Tatari Mahi 500 PSI (3447.38 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 600 PSI (4136.85 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 500 PSI (3447.38 kPa) Absolute Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ 0 V ~ 5 V Module Cube
Te tika ±0.0375%